Petrokimya ürünleri fiyatlarında artış

Petrokimya ürünleri fiyatlarında artış

Petrokimya fiyatları artarken, Assaluyeh’deki kirletici maddelerin satışı ve bu hafta daha fazla Petrochemicals (30 Kasım-7 Aralık)
Bu hafta Kerman ve Bushehr da dahil olmak üzere, İran’ın büyük bir bölümünde meydana gelen depremin devam etmesi, geçtiğimiz hafta ülkede endişelere yol açtı, iyi haber ise, petrokimya komplekslerinin tasarım ve yapımındaki güvenlik gereklilikleri nedeniyle, Tesisler zarar görmez.

Dünya piyasasında petrol fiyatlarındaki yükseliş ve İran’daki paranın fiyatı bu hafta temel petrokimya ürünleri fiyatlarında artışa neden oldu ve uzmanlar yakın gelecekte mamul petrokimya ürünlerinin fiyatının artmasına neden olacağına inanıyorlar. İran’ın küresel petrokimya pazarlarındaki konumunu güçlendirmek için bazı yollar da var; bu, son yıllarda yapılan planlarla ilgisiz olarak değerlendirilemez. İşte haftanın haberlerinin bazı bölümleri.

Ulusal Petrokimya Şirketi:

Yeni planlarda ekonomik planlamacıların denetimi

Şahit Beheshti Üniversitesi’nde İnşaat, Su ve Çevre Bilimleri Fakültesi Başkanı Nemat Hasani, son yıllarda su yönetiminin ülke yönetimi için bir kaygı olmadığını belirterek, çelik gibi sektörlerin geçmiş tasarımlarının söz konusu olduğunu belirtti. ve petrokimya endüstrileri uygun bir şekilde uygulanmamıştır. Şimdi, suyun durumu nedeniyle, teknik ve ekonomik gerekçeleri gündemde olan ünitelerin konumu, ülkenin ekonomik planlamacıları tarafından su açısından ciddiye alınmalıdır. Ona göre, şu anda ülkede sadece 30 milyar metreküp atık su sadece 1 milyar metreküpdür. Bu endüstride, özellikle petrokimya endüstrisinde atıksu kullanımı ve kullanılması önemlidir.

İran’ın petrokimya sepeti zenginleşiyor

Ulusal Petrokimya Şirketi’nde üretim kontrol müdürü Ali Mohammad Bazghzadeh 13 Kasım Pazartesi günü yaptığı açıklamada, petrokimya geliştirme projelerinin inşaatı ve tamamlanmasının katma değer ve İran petrokimya endüstrisindeki gelişmelere yol açabileceğini söyledi. Petrokimya komplekslerinin kalitesinin artırılması, İran’ın uluslararası pazarlardaki varlığını artırabilir ve standartları değiştirebilir ve iç talebi sağlamanın yanı sıra, uluslararası pazarlarda varlığın çeşitlenmesine yol açacaktır.

İran, uluslararası petrokimya pazarlarının gelecekteki aktörüdür

Ülkede petrokimya endüstrisinin geliştirilmesi ülke ekonomisinde belirleyici bir rol oynayabilir.

Yakın gelecekte petrokimyasallar ve polimer ürünler için daha yüksek fiyatlar bekliyoruz
Piyasa uzmanları, dünya petrol fiyatlarındaki artış ve ayrıca arz dengesi petrokimya ve polimer yüksek fiyatlara yol açabilir yükselen son haftalarda temel petrokimyasal ürünlerin fiyatları ve bu faktörlerin kombinasyonu yol açmıştır son haftalarda para biriminin fiyatını artırmak inanıyoruz Ve piyasada talep.

Petrokimya alanları:

HSE güçleri güçlendirilmiştir

Seyyed Omid Shahidi Nia, Cumartesi günü üst komutan SEÇ örgütü Petrokimya Özel Ekonomik Bölge (11 Aralık), 30 maçta üst düzey yöneticilerin 700 ve Midlevel söyledi yetki vermek için kursların ilk aşamasının beşinci dönemin tutma duyduğu memnuniyeti dile Bu kurslara devam etmek için hala istek var.

Assaluyeh kirleticiler satılıyor

F. Alevi, Planlama ve Kalkınma Ulusal Petrokimya Şirketi Müdürü özel sektörden teklifler gaz CO2 Assaluyeh bölgesini toplamak amonyak fazlalığı, üre üretimi devam etmek zorunda olduğunu da söylüyor üre üretim hattı çekilmesi Çin’de, kirlilik ve üretim maliyetleri nedeniyle, piyasa dengesini değiştirecek ve İran önümüzdeki 5 yıl içinde pazarda daha iyi bir rol oynayabilecektir.

Deprem Assalouyeh’deki petrokimya endüstrisine zarar vermedi

muhabir Nypna ile Salı (14 Aralık) güvenlik, sağlık, çevre ve pasif savunma NPC bahçe kafa Richter ölçeğine göre 4.9 gücüyle ilinde deprem saat 10.56 göre, Neyse meydana sözü

Petrokimya Kompleksleri:

Dünyanın en büyük aromatik kompleksinde Fransız izi
Ona göre, proje toplam maliyeti 60 milyon € olan, Eylül 97’ye kadar tamamlanacak.

Abdul Majid Mohammadi Maroon Petrochemicals’ı ele geçirdi

Kurosh Petrochemical Company 190 milyon dolar öldürdü

Uluslararası:

Çin şirketleri tarafından pazarın hassas bir şekilde gözlemlenmesi
ICIS web sitesi, Brou-chai’deki Çin merkezli şirketin polimer üretim pazarı talebini karşılamayı hedeflediğini bildirdi. Dünyada Şoförsüz elektrikli araçlar ve araçların geliştirilmesine atıfta satış ve pazarlama Zodyak’ın Rvylz müdürü plastik ürünlerin tüketimi arttı ve bu nedenle şirket üretmek polimer otomobil güçlendirmek ve polimer planları 2020 üretim kapasitesi söyledi Yılda 90 bin tondan 125 bin tona.

Umman Pishtati Petrokimya Şirketi

İran’daki dünyanın petrokimya aktörlerine bir bakış
Petro Robert, baş piyasa metanol İngiliz şirketi Johnson Mathieu Nypna verdiği röportajda Pazartesi günü (13 Kasım) günü İran dünyadaki metanol% 7 zaten dikkat çekti üreten doğal gaza İran’ın konumu ve erişimi göre, söz konusu

No Comments

Post A Comment


Translate »

Sizi Arayalim